+ 
|-+  ΜΟΥΣΙΚΗ» Περι μουσικής» Αγαπημένα συγκροτήματα» GREEN DAY
Username:
Password:
Αποστολέας Θέμα: GREEN DAY  (Αναγνώστηκε 15971 φορές)
TreCool
Junior forumist
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #30 στις: Οκτώβριος 14, 2005, 01:51:47 μμ »

βολο μενω... αρτα σπουδαζω!(αλλα η καθημερινη ζωη μ στην αρτα συνεχιζει να μου αποδυκνυει το αντιθετο...)
cheers

κουω ακομα green day
smurfpunk
Forum Normal

« Απάντηση #31 στις: Οκτώβριος 17, 2005, 10:57:20 μμ »

Παράθεση
"κλαψομουνιαριδες"

εγραψες!!!!!!!!!!!!!!! εεετσι!!!!!!
το be real εχει να κανει με μια κ καλα απαντηση οταν δεν εχεις τι να απαντησεις, 'ειμαι αληθινος" λες κ καθαρισες :wink: ,τωρα θα μου πεις κ ο καθε πόζερος,ο καθε μαλακας κ ο καθε τρενταρος αληθινος ειναι αλλα αυτο αλλη ιστορια.
οσο για το american idiot ,αφου μετα απο αιωνες ενα τμημα της αμερικανικης κοινωνιας αφυπνηστηκε,σιγα που θα το αφηνε ανεκμεταλευτο η μουσικη βιομηχανια,μη τρελλαθουμε πως  ευαισθητοποιηθηκαν κοινωνικα καποιοι (κ αποφασησαν να κανουν ακομα μια μπαζα  ετσι?:wink: )
PunkS_N_SkinS
Επισκέπτης
« Απάντηση #32 στις: Οκτώβριος 18, 2005, 02:58:14 μμ »

etsi etsi smurfpunk pou meneis esy?edw a8hna?
PunkS_N_SkinS
Επισκέπτης
« Απάντηση #33 στις: Οκτώβριος 18, 2005, 03:01:07 μμ »

πάντως δη μπορείς να πεις...ότι είναι "κλαψομουνιαριδες" είναι..για να το ακούνε τα κοριτσόπουλα τις κηφισιάς k κάθε βλαμμένο παιδάκι που μόλις βγήκε από το κλουβί του k με αυτόν τον τρόπο και καλά θέλει να "επαναστατήσει" κάνοντας ότι "τρενδικο" βρει μπροστά του,από το μαλακή μακρύ έως το club και "καφετρια" κλπ...αυτά τα eoxume ξαναπεί,θα φύγει k αυτή η μόδα,έχω απορία μεγάλη τι θα συναντήσουμε παρακάτω...

-Jorge-
P.N.D.
TreCool
Junior forumist

« Απάντηση #34 στις: Οκτώβριος 19, 2005, 12:32:36 πμ »

Παράθεση
εγραψες!!!!!!!!!!!!!!! εεετσι!!!!!!

αφου βλεπεις οτι το κλιμα ειναι υγιες κ υπαρχει μια πιο σοβαρη συζητηση απο οτι καθε αλλη φορα στο σιγκεκριμενο θεμα γιατι θες να το γαμισεις? για να σπαστω? βασικα στα @@ μ! ο καθενας εχει την γνωμη του ΑΛΛΑ συνηθως την εκφραζει .ΔΕΝ ΚΡΑΖΕΙ.
δεν ειμαι επιθετικος.προσπαθω να σωσω αλλο ενα ιδιο θεμα που ξερουμε την αποψη σου κ το μονο πουκανεις ειναι να μην την υπερασπιζεσαι αλλα να ... ΚΡΑ!!
cheers

κουω ακομα green day
smurfpunk
Forum Normal

« Απάντηση #35 στις: Οκτώβριος 19, 2005, 09:26:47 πμ »

δεν πα να γαμηθεις ρε μαλακα που θα μου πεις πως γαμαω ενα θεμα?εσυ μιλας κιολας?να ταν κανας αλλος..που εισαι μεσα σε καθε θεμα εχεις δεν εχεις αποψη?εσυ να το πεις αυτο?να σου κανω forward μερικα pm να καταλαβεις τι  λενε κ μερικοι για σενα?αλλα τι να σου κανω που εκτιθενται αλλοι αν κανω κατι τετοιο.
παραδειγμα:οταν γυρνας πχ απο διακοπες κ κανεις 15 ποστ παει να πει πως εχεις πολλα να πεις,γιατι ομως δεν ανοιγεις κ ενα δικο σου θεμα(δε μπορει,θα εχεις κατι δικο σου ρε γαμωτο,ετσι?)αλλα  τρυπωνεις στων αλλονων παντα σαν μαιντανος?κ να λεγες κατι ε,παει στο διαολο.αραγε ποιον ενοουσε ο Auto πρωτο πρωτο οταν ελεγε "μη το κανετε chat το φορουμ ρε!"? ελα ντε ποιον?αλλα γινεσαι κακος αν τα πεις,αντιπαθητικος,αυταρχικος ή ξερω γω τι.Nαι,ειmαι ολα αυτα γιατι εχω σβυσει ενα σωρο ποστ.εχω χωθει σε ενα σωρο κουβεντες αλλων κ τις εχω βγαλει απο το θεμα τους,εχω καταβρυσει κοσμο.εχω εχω...εχω..
μπορεις να μου πεις τι γαμησα κ που κ ποτε για να ξερω?οχι τιποτα αλλο αλλα να ζητησω υγνωμη αφου ειμαι τοσο γαμαω κ δερνω κ κανενας δεν τολμησε να μου το πει πως γαμησα
επι τις ουσιας τωρα:για το συγκεκριμενο θεμα εγω αναφερθηκα στον Punks & Skins,(σιγα που θα το καταλαβαινες..)oχι σε σενα,ΕΣΥ δεν εχεις μπει σε εκατονταδες θεματα με αυτον τον τροπο λεγοντας μονο "συμφωνω κ κλανω,cheerz!"?μπα οχι ε? για ριξε μια ματια σ'αυτα που γραφεις.ουτε εκραξα ουτε εβρισα,σε πειραζει η αποψη μου? στα @@ μου,αναμεσα σε μια εμπορικη μπαντα κ μια δηθεν δεν γουσταρω καμμμια κ οχι την μια ή την αλλη,γκεγκε?αν σε πειραζει,χεστηκα
δεν μπορω να κατηγορησω κανεναν γιατι εχει επιδερμικη σχεση με το πανκ,τοσο τον κοβει τοσο καταλαβαινει.αλλα να αγνοει καποια πραγματα σε καποιους κ να υπερδιογκωνει καποια αλλα πραγματα για να στηριξει μια κατα τα αλλα σαθρη αποψη δεν  μπορω να το αφησω ετσι την ωρα που γινεσαι νεκροθαφτης του Πανκ.κ δεν μιλαω για τους Τιποτα,αν δεν καταλαβαινεις(που δεν καταλαβαινεις )στα @@ μου,
αυτα,κ sorry που to θεμα δεν ειναι στο αλλο φορουμ  κ δεν θα παρεις credits μερικα ποστς ακομα αλλα δεν πειραζει,σιγα σιγα θα τον φτασεις το Auto,μη στεναχωριεσαι.(κ μη πεις το αντιθετο,οκ? ξερεις τι λεω..)βαλε κ λινκ εκει αν θες να δουν τι  κακος κ αναποδος ειμαι,κανενα προβλημα.

πανκ στο MTV,πανκ σε επαυλεις,πανκς σε λιμουζινες με δις καταθεσεις:αυτο ειναι πανκ ε? να σου βαλω ενα λινκ οπου τα λες αυτα ?αει παρατα μας ρε TC,αρκετα,χεστηκα τι θα απαντησεις κ τι θα πεις,αν σταματησεις τα 9/10 τον ποστς σου να ειναι νετομαγκιες κ νετοεξυπναδες τοτε τα ξαναλεμε
κριμα μονο που οσα γραφεις τα βλεπουν κ μερικα παιδακια κ διαμορφωνουν γνωμη,κριμα...
TreCool
Junior forumist

« Απάντηση #36 στις: Οκτώβριος 19, 2005, 01:21:04 μμ »

γραφω αυτα που νιωθω καθε στιγμη κ τα παιδακια εχουν κριση για το ποιος αξιζει κ ποιος οχι κ μπορουνε καλισστα να διαλεξουν τι τους αρεσει κ τι οχι.το οτι δεν συμφωνεις μαζι μου δεν ειναι κατι που θα με κανει emotional σε ενα φορουμ που στην τελικη δεν ξερεις κ κανεναν αρα στα @@ σου...!απο την αλλη αποψη ομως ειναι καλο να ακουσεις κιλα αποψεων κ να βλεπεις τονους ποστ για να βγαζεις γνωμες για το οτιδηποτε (οποιος κ να τα εγραψε) ! τωρα το αν το εικονιδιο διπλα μου λεει trecool και οχι smurfpunk δεν εχει σημασια για μενα αν και δεν συμφωνω με τα περισσοτερα που λες για μενα στο παραπανω σου ποστ.
επισης δεν το παιζω υπερανω κ δεν στα χωνω στο ποστ μου απλα τα εχω καλα πλεον με τον εαυτο μου κ δεν γουσταρω να μπω στο τρυπακι PUBLIC-προσωπικης αντιπαραθεσης.
δεν προσπαθω να πεισω καποιον ουτε για τους GD ουτε για το CApunk ουτε για το οτιδηποτε.φορουμ ειναι...λεω αποψεις οπως μου ερχονται εκεινη την στιγμη χωρις να κατσω να σκεφτω αν θα υπαρξει προβλημα μετα επειδη το προβλημα δεν ειναι κατι που επιδιωκω.
παντως η βιογραφια μου παραπανω στο ποστ σου πιστευω οτι ειναι 80% νευρα κ 20% λογικη.(αποψη μου)!
cheers smurfy

κουω ακομα green day
Σελίδες: 1 2 [3]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: