+ 
|-+  ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ» Σιχάματα» γραφικουρες
Username:
Password:
Αποστολέας Θέμα: γραφικουρες  (Αναγνώστηκε 6307 φορές)
addzero2zero
Newbie
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« στις: Μάιος 31, 2006, 04:45:51 μμ »

Μου τη σπανε οι γραφικουρες ειτε ειναι πανκηδες που εχουν υιοθετησει το ιδιο λουκ με αυτους της αγγλιας του 80 που σπανε περιπτερα στις πορειες και ειναι φασαριοζοι για το τιποτα, ειτε ειναι φλωρογιαπηδες που το παιζουν μαγκες με τα λεφτα του μπαμπα, ειτε ειναι ελληνομαγκες με τα ηλη8ια φτιαγμενα αυτοκινητα τους, ειτε ειναι νεοχιππιδες που το μονο που τους νοιαζει ειναι να μαστουρωνουν και να κανουν ερωτα με τα δεντρα, ειτε ειναι παπαδες, ειτε ειναι ολοι αυτοι οι βλακεσ που σκανε στα δελτια των 8 για να ποθν τη μαλακια τους, ειτε ειναι πολιτικοι, ειτε ειναι οι ψευτοκουλτουροαδερφες του bios ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑααΑΑΑΑαααΑΑΑΑΑΑ ΤΕΡΜΑ ΠΙΑ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΣΤΑΔΙΟ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΗΣ??? ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΒΟΣΚΟΙ (?!) Η ΜΗΠΩΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ?

ΜΗΠΩΣ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ??? :shock:
ROOOOOOOOOAAAAAAAR
Επισκέπτης
« Απάντηση #1 στις: Μάιος 31, 2006, 05:39:45 μμ »

ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΡΩΤΗΜΑ?

ΑΦΟΥ ΣΤΗΝ ΣΠΑΝΕ ΟΛΟΙ,ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΣΑΙ ΜΙΣΑΝΘΡΩΠΟΣ.JOIN THE CLUB
Anonymous
Επισκέπτης
« Απάντηση #2 στις: Μάιος 31, 2006, 07:42:03 μμ »

Είναι φανερό δεν την παλεύεις με τίποτα και μάλλον έχεις πάρα πολύ καιρό να γαμήσεις... μην ανησυχείς, παίξε μια μαλακία και όλα θα γίνουν όπως πριν...
Είσαι και ρατσιστής: ψευτοκουλτουροαδερφες
Μπράβο σου... δεν καταλαβαίνω τι θες να πεις... τι σχέση έχεις εσύ με diy, πανκ κτλ;
Κράζεις, κράζεις, κράζεις...

Είσαι και περήφανος που στα 22 σου δεν ζεις από τους δικούς σου;
Μου θυμίζεις κάτι καριερίστες που ξεκινούν να δουλεύουν από τα 18 τους μόνο και μόνο για να πουλάνε μούρη και να λένε αυτή την ατάκα: "είμαι περήφανος που δουλεύω".
Ούστ πανίβλακα...
Anonymous
Επισκέπτης
« Απάντηση #3 στις: Μάιος 31, 2006, 08:07:44 μμ »

Παράθεση
Είναι φανερό δεν την παλεύεις με τίποτα και μάλλον έχεις πάρα πολύ καιρό να γαμήσεις... μην ανησυχείς, παίξε μια μαλακία και όλα θα γίνουν όπως πριν...
Είσαι και ρατσιστής: ψευτοκουλτουροαδερφες

και εσύ επισκέπτη είσαι σεξιστής  
KGBatWar
Επισκέπτης
« Απάντηση #4 στις: Ιούνιος 01, 2006, 08:30:37 μμ »

Ρε επισκέπτη #2 μήπως είσαι ο κικ? Ξεκολλάτε ρε που θίγεστε με το παραμικρό. Δηλαδή η οποιαδήποτε αναφορά στο γαμήσι είναι σεξισμός; Παπάρια (ουπς! κι άλλο σεξιστικό )

Ρε μάγκα add020, εκτός του ότι έχει ξανασυζητηθεί το θέμα... καλά όλα τα άλλα, αλλά τι είναι οι ψευτοκουλτουροαδερφές (τι πρόβλημα έχεις με τις αδερφές αλήθεια ; ) και  τι πρόβλημα έχεις με τους χίππηδες που μαστουρώνουν και κάνουν έρωτα με τα δέντρα; Που κατάλαβες ότι τους λείπει συνειδητοποίηση;
Anonymous
Επισκέπτης
« Απάντηση #5 στις: Ιούνιος 01, 2006, 10:47:59 μμ »

to lifestyle einai magia apo 0 se kanei numero.
eite ise punkis eite ise poseras eite eisai oyi diaolo 8es na autoprosdiorizese.oute moda oute antimoda oute demode.
addzero2zero
Newbie
*

« Απάντηση #6 στις: Ιούνιος 03, 2006, 04:10:04 μμ »

φιλε Επισκεπτη

ειναι φανερο οτι μπηκες μονο για να μου την πεις κι αυτο φαινεται μονο απο τον μαλακισμενο τροπο που μιλας και που σκεφτεσαι προφανως
1) με τις αδελφες δεν εχω κανενα προβλημα, εχω φιλους gay και κραζουμε μαζι τα συγκεκριμενα ατομα οχι γιατι ειναι gay αλλα επειδη το παιζουν περισσοτερο απο οτι οι ιδιοι ειναι.
2)με το diy εχω μια σχεση πνευματικου βαθους κατι που δεν εχεις εσυ με το κεφαλι σου και κραζω, κραζω, κραζω, επειδη το θεμα μας ειναι σιχαματα (??) χαλοου? οσο για τις ηληθιοτητες που αναφερεις αργοτερα μιλας για καποιον που δεν ειμαι εγω, ουτε ειπα ποτε οτι ειμαι περηφανος που δουλευω (αντιθετως πιο περηφανος θα ημουν αν ημουν οικονομικα ανεξαρτητος χωρις να δουλευω) ειπα απλα οτι ειμαι περηφανος που ειμαι 22 και οικονομικα ανεξαρτητος και ουτε σκοπευω να κανω καριερα την εξασκηση της ταμειακης μηχανης. Αμα ειχα σπουδασει γιατρος θα το εκανα, ειναι κακο? Απλα λεω αυτα που με ενοχλουν αντιθετως εσυ εισαι αυτος που δινει κακο ονομα στο diy

Υ.Γ.  Μου θυμιζεις κατι τυπους που σκανε στις πορειες για να καψουνε περιπτερα και λενε μετα "γαμωωωΩΩΩ" ...ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ
+sick+1
Επισκέπτης
« Απάντηση #7 στις: Ιούνιος 03, 2006, 05:32:48 μμ »

o episkeptis exei dikio den prepai na akolou8ame kamia moda auto einai to nohma tou diy
Anonymous
Επισκέπτης
« Απάντηση #8 στις: Ιούνιος 04, 2006, 11:27:55 πμ »

emena pantws de mou thymizete typous pou kynhgane pontikia prwiniatika...

...kai einai krima!
Anonymous
Επισκέπτης
« Απάντηση #9 στις: Ιούνιος 04, 2006, 02:04:50 μμ »

emena mou 8imizete ena matso malakes pou dn exoun tipota na kanoun stin zoi tous k ton mono pou kanoun einai na krazoun, na krinoun me tin miti psila kai na to pezoun uperano olon kai va8ia sofistes...re de pa na deite ama kouniountai i varkes lew gw?zwa
Nothing2Lose
Junior forumist

« Απάντηση #10 στις: Ιούνιος 06, 2006, 09:15:28 πμ »

κουνιούνται. πήγα σήμερα το πρωί.

rdinary people do fucked up things
when fucked up things become ordinary
Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: